top of page
ліс по дорозі на село Кімната

ЕКСКУРСІЇ ТА ПАЛОМНИЦТВО

НАШ КОМПЛЕКС ОТОЧЕНИЙ ЦІКАВИМИ ТА ПАМ'ЯТНИМИ МІСЦЯМИ

"КРЕМЕНЕЦЬКІ ГОРИ"

Безпосередня близькість до найбільших духовних святинь Кременеччини, а саме: Почаївської Лаври, Божої гори та джерела Святої Анни, дає можливість не тільки відвідати святі місця, а й духовно збагатитись. Є також можливість полинути в історичне минуле Волинського краю, відвідавши старовинну фортецю на горі Бона у місті Кременець та Данилів град в селі Стіжок Шумського району.

На карті показано розміщення нашого комплексу та зазначених визначних місць.

Божа Гора. Ще від княжих часів, з ІХ-Х ст., Божа гора була місцем подвижництва численних монахів. І саме тут, йдеться у різних варіантах народних легенд, з’явилася Богородиця й залишила слід від своєї стопи. За однією з таких оповідей, у часи монголо-татарської навали Матір Божа зійшла на гору та гірко заплакала над нещастями бідних людей. Диво побачили місцеві селяни, що переховувалися від татар на вершині. Вони захотіли підійти до Богородиці, аби вклонитися їй, та свята вознеслася на Небо, а на місці, де вона торкнулася землі, забило чисте джерельце з цілющою водою. Ще одна легенда розповідає, що на Божій горі у давнину стояв оточений кам’яними стінами монастир і якось під час чергової татарської навали його оборонцям бракнуло води. Саме в цей час на скелястій верхівці з’явилася Божа Матір, а з-під місця з’яви потекло джерельце. Богородиця заборонила захисникам торкатися до клаптика землі, якого вона торкнулася. Один із вояків не послухався — монастир провалився під землю, а до наших днів з того часу залишився слід від стопи Діви Марії.

0077_20221102.jpg

КВАДРОЦИКЛИ
ДЖИП-САФАРІ

У нашому комплексі є можливість відпочити не лише із максимальним затишком, але й отримати порцію екстримальних вражень!

2 квадроцикли та джип-сафарі - гарно доповнюють атмосферу лісу та природи. Відчуття вітру на швидкості, хвойний аромат і лісові пісчані стежки!

 

Більший квадроцикл - 1200грн/год

Менший квадроцикл - 1000 грн/год

Джип-сафарі - 1600грн/год

Для замовлення - просто запитайте адміністратора чи когось із персоналу ;)

bottom of page